AMERICAN SPIRIT 2022 Liepos 29 - 30d.

Kalba - Language


Išskirtiniai puodeliai ir automobilinės vėliavėlės 2013

American Spirit sandėlis pamažu pildosi įvairiomis gėrybėmis. Vakar mus pasiekė puodeliai su American Spirit ženklais. Tiražas puodelių ribotas, todėl siūlome galimybę įsigyti puodelius iš anksto. Išankstinė puodelio kaina 20Lt (5,5 EU). Renginio dieną puodelis kainuos 25Lt (7 EU). Norite įsigyti dabar, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sąskrydžio dalyviams siūlome unikalią galimybę užsisakyti puodelius su Jūsų pageidaujamu automobilio logotipu, nuotrauka, užrašu. Tiesiog parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Greitu laiku mūsų sandėlį pasieks renginio automobilinės vėliavėlės. Vėliavėles taip pat galite užsakyti iš anksto. Išankstinė kaina 21LT (6EU). Norite įsigyti dabar, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jūs galite užsakyti vėliavėles su Jūsų norimu logotipu, nuotrauka, užrašu. Tiesiog parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Jums paruoštą vėliavėlę atsiimsite renginio dieną.

Gautos lėšos skiriamos American Spirit išlaidoms padengti. Ačiū už pagalbą renginiui.

American Spirit rėmėjai

 sonax-vector-logo          

    

       

    

   

     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

 

SFbBox by psd to html