AMERICAN SPIRIT 2023 Liepos 28 - 29d.

Kalba - Language


American Spirit 2021 Poker Run

Viena iš įdomesnių penktadienio pramogų skirtų American Spirit 2021 dalyviams – Poker Run.

Poker Run yra orientavimosi varžybos su Poker žaidimo elementais. Dalyviai starto metu gauna legendą su taisyklėmis bei adresais, šiuose adresuose yra taškai, kai kuriuose taškuose dalyviai trauks po vieną kortą bei atlikinės užduotis. Finišavus organizatoriai paskaičiuos surinktas kortų kombinacijas pagal Poker taisykles, geriausia kombinacija laimi. Taip pat papildomi taškai surenkami už atliktas užduotis. Žaidimas nėra sudėtingas, bet azartiškas ir įdomus. Dalyviams nereikia turėti specialios įrangos, pakaks turėti įprastą GPS navigatorių ir/ar išmanųjį telefoną bei naudotis navigacija įdiegta išmaniajame telefone bei daryti nuotraukas.
Nors Poker run yra ir neprivalomas, rekomenduojame dalyviams nepraleisti progos sužaisti azartišką žaidimą ir aplankyti įdomiais vietas pajūrio krašte!

Dalyvių skaičius Poker Run ribojamas iki 20 automobilių ekipažų bei 5 motociklų grupių. Norintys dalyvauti Poker Run - tai nurodo registracijos metu. Jei registracijos metu nesusidarys maksimalus ekipažų ir grupių skaičius, prisijungti prie Poker Run bus galima ir renginio dieną.

American Spirit rėmėjai

  sonax-vector-logo           

    

        

     
      CAFE SARRIA logo

     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html