AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


🚗 **American Spirit 2024: "Aš ir mano automobilis" - pademonstruok savo stilių!** 🏆

📢 **Jau netrukus:** Pasiruoškite pademonstruoti savo stilių ir parodyti savo mylimą transporto priemonę "Aš ir mano automobilis" konkurse "American Spirit 2024". Tiksli šio automobilių elegancijos pasirodymo data ir laikas bus atskleisti ateityje - sekite naujienas!

🤩 **Išlaisvinkite savo kūrybiškumą:** Šis konkursas - tai jūsų galimybė atsiskleisti ir įrodyti, koks glaudus jūsų ryšys su automobiliu. Šiame konkurse vertinsime kūrybiškumą, eleganciją, meistriškumą ir visas įmantrybes, dėl kurių jūsų automobilis yra vienintelis ir nepakartojamas.

🚗 **Važiuokite stilingai:** Atvykę į renginį būtinai praneškite mums, kad esate pasirengę priimti iššūkį "Aš ir mano automobilis". Dalyviai bus kviečiami pademonstruoti savo amerikietiškus automobilius visu jų grožiu. Mūsų teisėjų komisija vertins dalyvius, o nugalėtojas bus nustatytas pagal didžiausią balų vidurkį. Lygiosios atveju čempioną išrinks žiūrovų "gyvoji eilė"!

🎁 **Daugybė prizų:** Nugalėtojų laukia ne tik išskirtiniai prizai, bet ir sunkvežimis siurprizų bei malonių akimirkų. Vertinsime bendrą dalyvių automobilių ir motociklų išvaizdą ir unikalumą, jų ekipažo aprangą, transporto priemonės ir jos ekipažo stiliaus dermę, prisistatymą ir meninį polėkį.

American Spirit rėmėjai

 

 sonax-vector-logo  
     
     
     
   

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html