AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Pagauk traktorių - fermeriu mūšis -2023

Ar esate pasiruošę fermerių kovai dėl derliaus festivalyje "American Spirit 2023" Druskininkuose? Taip, tai skamba kaip tikras fermerio iššūkis! .
Mūsų konkurse "Pagauk traktorių" kiekvienas dalyvis turi išbandyti savo jėgas amerikietiško stiliaus ūkininko lauke. Įsivaizduokite specialiai paruoštą kliūčių ruožą, gudrų vietos valdžios pareigūną su oficialiomis užduotimis ir nenumaldomai tiksintį laikrodį. Ar įveiksite fermerio lauką greičiau už kitus?
"American Spirit" paruoš sodo traktoriuką, bet jei galite atsivežti savo, jis tik parodys jūsų ūkininkavimo įgūdžius ir galbūt suteiks pranašumą įveikiant trasą greičiau nei kiti "fermeriai". Ir nepamirškite ūkininko skrybėlės ar net kombinezono!
Įnirtingai varžykitės su kitais ūkininkais ir apginkite savo derlių bei garbingą greičiausio fermerio titulą! Tikimės, kad tuoj pat pradėsite ieškoti ūkininko kostiumo ir ruoštis varžyboms. Tai amerikietiška dvasia, kuria visada galite pasikliauti, net ir tomis akimirkomis, kai šios varžybos atrodo juokingas ir beprotiškas iššūkis.
 

American Spirit rėmėjai

   

  sonax-vector-logo 
              
         
  
     
      

     

 

>

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html