AMERICAN SPIRIT 2023 Liepos 28 - 29d.

Kalba - Language


Harley-Davidson ir American Spirit 2013

2013 metai jubiliejiniai ne tik Fordui, bet ir Harley Davidson. Abi kompanijos yra labai svarbios, viena automobilizmo istorijoje, kita motociklizmo. Abi švenčia 110 jubiliejų. Harley Davidson jubiliejų smagiai paminės ir American Spirit 2013 dalyviai bei žiūrovai. Savo ekspoziciją surengs Harley Davidson įgaliotas atstovas Lietuvoje (Salono adresas:  Paplaujos g. 5, Vilnius). Čia jūs išvysite ne tik Harley Davidson motociklus, bet ir aksesuarus, rūbus ir t.t.
Taip pat American Spirit 2013 sąskrydyje dalyvauja Harley Owners Group® (H.O.G.) Vilnius chapter nariai. Šis skyrius susikūrė 2009 metais ir dabar vienija beveik 70 Harley-Davidson motociklais važinėjančių narių. Savo norą dalyvauti išsakė ir Harley-Davidson Baltija nariai.


Mums malonu, kad Harley-Davidson entuziastai ne tik dalyvaus renginyje, bet ir aktyviai įsijungė į jo organizavimą. H.O.G Vilnius chapter dėka, vakarinėje dalyje išvysite VD Rockabilly group.
Kviečiame į American Spirit visus amerikietiškų motociklų fanus! Turite motociklą, atvažiuokit (registracija)! Dar neturite? - Ateikite!

American Spirit rėmėjai

  sonax-vector-logo           

    

        

     
      CAFE SARRIA logo

     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html