AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


"American Spirit 2024" didysis paradas - kruizas

Druskininkų savivaldybė suteikė mums išties unikalią galimybę netrukdomai keliauti didžiuoju paradu po miestą net dvi valandas! Mes kalbame apie paradą, kuris ilgesnis už jūsų mėgstamą filmą!

🛣️ **Pagrindiniai maršruto akcentai:** Galite tikėtis stilingai važiuoti iki pat parado maršruto pabaigos, o kelionė vyks neskubant ir baigsis 18.00 val.

🚗 **Kruizo elgesio kodeksas:** Pateikiame jums šių metų "American Spirit Great Parade - Cruise" taisykles:

🗓️ **Kruizo data ir laikas:** Didysis kruizas vyks šeštadienį nuo 16:00 iki 18:00 val. Pasižymėkite savo kalendoriuose puikų pasivažinėjimą po Druskininkų širdį!

🚘 **Visiems dalyviams:** Visoms "American Spirit" dalyvių transporto priemonėms tiesiame raudoną kilimą. Kviečiame visus prisijungti prie linksmybių!

📜 **Dokumentai svarbu:** Įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonė puikuojasi AS dalyvio leidimu, matomoje vietoje ant priekinio stiklo vidinės pusės. Tai tarsi jūsų auksinis bilietas į Didįjį parado - kruizo rojų!

👋 **Kruizo kompanionai:** Per kruizą galėsite naudotis kelių kruizo vadovų paslaugomis. Klausykite jų nurodymų; jie - tarsi kruizo dirigentai, užtikrinantys, kad viskas vyktų sklandžiai. Jei nesilaikysite jų nurodymų, gali tekti deja, prarasti dalyvio leidimą ir staiga iškristi iš "American Spirit" festivalio.

🚔 **Taikomos specialios taisyklės:** Šį kruizą palaimino miesto taryba ir policija, todėl jam galioja tam tikros specialios taisyklės. Vairuotojai ir keleiviai, maloniai rekomenduojame susipažinti su pateiktomis instrukcijomis. Organizatorių ir policijos misija - užtikrinti sklandų kruizą, tačiau taisyklių nesilaikymas gali turėti ne itin smagių pasekmių.

🚗 **Bendras protas ir kelių eismo taisyklės:** Galioja įprastas kelių etiketas, todėl nepamirškite savo manierų.

🏎️ **Maksimalus leistinas greitis:** Nustatėme 30 km/val. greičio ribą. Prisisekite diržus ir mėgaukitės ramiu važiavimu!

🚫 **Jokių nuotykių ant stogo:** Važinėti ant variklio dangčio, stogo, bagažinės ar sėdėti ant galinės sėdynės atlošo griežtai draudžiama.

👫 **Sėdynės visiems:** Nepamirškite, kad kiekvienas automobilyje sėdintis asmuo turi turėti jam skirtą vietą. Jokio žmonių krovimo į krūvą!

🚗 **Vairuotojo pareigos:** Vairuotojas yra šio kruizinio laivo kapitonas, atsakingas ir už keleivius, ir už krovinį.

🔥 **Draudžiama atlikti "Burnout":** Atsiprašome padangų deginimo entuziastų, "Burnout" triukai draudžiami. Užsiimkite tokiais triukais, ir greitai būsite išprašyti iš kruizo, o jūsų "American Spirit" leidimas bus atšauktas.

🚚 **Jokių kemperių ar priekabų:** Tai ne kelionė į kempingą, todėl palikite kemperius ir priekabas savo vietose. Jie neprisijungs prie kruizo linksmybių.

American Spirit rėmėjai

 

   
 sonax-vector-logo    
     
     
     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html